Re: Placaj boxe spate

e simplu ca buna ziua, iei placa masinii, o pui pe un placaj dur sau mai bine o blana dar nu foarte groasa, ii dai conturu si tai cu fierastru electric, apoi o imbraci cu mocheta sau cu ce vrei tu, iar apoi ii faci undeva balamalele alea de sub ea, ca sa intre pe canturile in care sta si cea originala, si ai rezolvat problema.

o sa-i fac poza maine si o sa-ti arat, blana in sensul bun al cuvantului, ca cea folosita la scandura de gard, la mine urca putin fata de nivelul suporilor laterali dar nu vad de ce te-ar deranja lucru asta

fi atent , da-o jos ia-i marimile , ba nu ! . Du-te cu ea a praktiker si vezi ca , cum intri in stanga in capat la noi in oras te duci alegi modelul de lemn , ti-l taie dupa cum vrei tu :D cel mai simplu , nu platesti nimic decat materialul care e ieftin pentru marimea care o vrei cezar. (bine le lasi si tu ceva acolo). Si de imbracat am eu un prieten , te rezolva ieftin si frumos :D
Alta varianta nu stiu.
http://facebook.com/AutomotiveStickers