Aceasta sectiune este dedicata prezentarilor de masini (fie ele stock sau modificate), iar pozele sunt obligatorii - neatasarea unei fotografii la maxim 3 zile de la postarea topicului de prezentare are ca efect stergerea acestuia. Incepand cu 20.11.2014, publicarea numarului de inmatriculare NU este obligatoriu la deschiderea unui topic nou de prezentare, asadar puteti denumi topicul cum doriti.

Discutiile legate de consum, probleme tehnice, service-uri, nemultumiri, etc, vor fi postate la sectiunile dedicate.

Re: SGB

#257
Am avut ocazia sa-ti vad si aud mustangu' pe viu, acum ceva timp... Se aude foarte frumos, si arata bine rau :>. Felicitari :D

Re: SGB

#259
Bucuresti. In intersectia de la piata ramnicu sarat. Am scris postu' cu vreo 20 min dupa ce te-am vazut :))

Re: SGB

#260
sal ti-am vazut masinuta pe undeva pe la muncii acum cred ca trei-patru zile ... arata demential bravo si felicitari.
Niciodata nu urcam atat de sus ca atunci cand nu stim unde mergem ...
.. stefanuc2009

Re: SGB

#262
Da asa este, acela este drumul meu spre casa de la munca ....
Niciodata nu urcam atat de sus ca atunci cand nu stim unde mergem ...
.. stefanuc2009

Re: SGB

#265
Asta e buCURestiul in care traim , plin de gropi , si nu numai aici , peste tot e la fel din pacate .

Re: SGB

#269
Ai scapat ieftin :)). Banuiesc ca te-a costat mai mult platforma
B-60-TYZ

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori