Aceasta sectiune este dedicata prezentarilor de masini (fie ele stock sau modificate), iar pozele sunt obligatorii - neatasarea unei fotografii la maxim 3 zile de la postarea topicului de prezentare are ca efect stergerea acestuia. Incepand cu 20.11.2014, publicarea numarului de inmatriculare NU este obligatoriu la deschiderea unui topic nou de prezentare, asadar puteti denumi topicul cum doriti.

Discutiile legate de consum, probleme tehnice, service-uri, nemultumiri, etc, vor fi postate la sectiunile dedicate.

NT 06 YKI

#1
Salutare!

Numele meu este Matei Melinte, am 18 ani, sunt din Piatra-Neamț și sunt mândru posesor de Matiz. Mașina familiei, un Matiz SE 2008, printre ultimele fabricate (obținută după multe peripeții: am fost să dăm comandă de Matiz, au zis că nu mai au, ne dusesem la Dacia și ne sună de la Trans-Serv că au găsit mașină, când mergem să dăm comandă ni s-a spus că a fost vândută, în final găsim mașină și o luăm) are 16.000 km REALI, iar noi suntem primii proprietari. A venit dotată cu aer condiționat, antenă și cablaj deja făcut pentru aparat Radio/MP3. Pe parcurs au fost instalate radioul, boxele, cameră de bord DVR față/spate și stație CB.

Trebuie să recunosc, nu mă așteptam să existe o comunitate dedicată acestor mașini(credeam că sunt singurul).

https://m.imgur.com/a/YtpihPl

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator