Aceasta sectiune este dedicata prezentarilor de masini (fie ele stock sau modificate), iar pozele sunt obligatorii - neatasarea unei fotografii la maxim 3 zile de la postarea topicului de prezentare are ca efect stergerea acestuia. Incepand cu 20.11.2014, publicarea numarului de inmatriculare NU este obligatoriu la deschiderea unui topic nou de prezentare, asadar puteti denumi topicul cum doriti.

Discutiile legate de consum, probleme tehnice, service-uri, nemultumiri, etc, vor fi postate la sectiunile dedicate.

Buburuza sotiei B36NJO

#1
Va salut cu respect dragi colegi noi de forum.Sotia mea are un Matiz din 2004 este euro2,sa zicem un entry level,deoarece are doar aer conditionat,fara macarale electrice,servodirectie si stergator la luneta .La aceasta masinuta as dori sa-i schimb distributia,deoarece nu se stie ultima data cand a fost schimbata,iar cu aceasta ocazie,as ruga pe colegii mai experimentati sa-mi de niste idei.
Ca alte masini,subsemnatul,Florin Dobre mai exact,am o Dacia logan 1.4 Laureate din 2009,un Volkswagen Lupo din 2001 si doua Skoda120,una din 1978 si una din 1981,adica am o flota destul de variata de masini,pe care eu le intretin si repar,eu ca profesie fiind asistent medical,mecanica reprezentand pentru mine doar un hobby.

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 6 vizitatori

cron