Re: Intalnire nationala Matiz Club - discutii generale

#381
E o varianta si asta, dar momentan se asteapta optiuni pentru locatie...din partea participantilor. Apoi se va vota, incep listele preliminare si restul formalitatilor.

Inclin sa cred ca Bicaz ( Piatra Neamt) va fi destinatia...din ce am discutat cu colegii din Bucuresti...ce presupune o plecare dis-de-dimineata.

Dar in continuare asteptam idei si variante.

Perioada aproximativa va fi mai mult ca sigur sfarstiul lui August - inceputul lui Septembrie.
B 75C B B
E - 2003

Re: Intalnire nationala Matiz Club - discutii generale

#384
Propun Navodari,sigur fiecare dintre noi ajunge macar o data pe an la Marea Neagra...deci ar fii o chestiune doar de data ,sa gasim data perfecta...sfarsitul lui august aduce preturi bune pe litoral!Cum suna:costume de baie,cocktailuri,petrecerile pe plaja de la Kudos...si nu in ultimul rand fotografii superbe la rasarit cu buburuzele ,pe plaja? ;)
De ce sa bei si sa conduci,cand poti sa fumezi si sa zbori...

Re: Intalnire nationala Matiz Club - discutii generale

#385
Sincer sa fiu nu pot spune ca nu imi surade ideea cu litoralul, dupa cum am spus si acum ceva timp la una din intalniri eu sunt dispus la oricati km... La fel de interesanta mi se pare si propunearea lui Mailander... Dupa cum ati spus si voi, ar fi bine sa gasim o locatie unde sa fim cat mai multi. Din punct de vedere al perioadei sunt de aceeasi parere cu CBB ( august - septembrie ). Indiferent de locatie eu voi fi prezent dupa cum am spus si in momentul in care s-a inceput discutia despre intalnirea nationala din acest an

Re: Intalnire nationala Matiz Club - discutii generale

#389
Din nou ne gandim la cei din tara?...serios nu cred ca e o problema locatia,daca vor sa vina...plus ca este vorba de litoral,unde vara se muta capitala tarii:)))sunt turisti din toata tara!Este doar o sugestie ,locatia...dar ar fii frumos sa facem altceva fata de anii trecuti!Mi-ar placea sa fim cat mai multi,sa fie bubu din toata tara,dar cat ne chinuim noi sa cautam o locatie adecvata pentru toata lumea,tot 10 masini din B vom fii si poate 1-2 din zona respectiva!Cred ca decizia trebuie sa fie obiectiva!!!P.S:fiecare dintre noi ajunge cel putin o data pe an,la mare...deci sunt sanse mai mari sa ne strangem mai multi!:)
De ce sa bei si sa conduci,cand poti sa fumezi si sa zbori...

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator

cron