Re: Forum Matiz-Club.ro

#153
Bun asa. Arata foarte bine.

Pentru cei care nu vad noul favicon, sunt rugati sa foloseasca functia: Clear Cache a browserului.

Re: Forum Matiz-Club.ro

#156
Am facut usergroup cu membrii MatizClub - in principal cei care vor face dovada ca au stickere pe masini si cu alte mici exceptii vor fi acceptati in acest grup.

Voi posta un tutorial de aderare la grup si voi face un topic pentru postarea fotografiilor in care se va regasi masina CU sigla Matiz-Club.ro.
Voi creea o sectiune invizibila pentru userii normali in care vor fi discutii ce tin de matizclub, date de contact intre membri, topicuri bune de stiut (pe care vizitatorii nu ar trebui sa le vada - vezi topicul cu rezervorul de benzina).
Regulament forum Matiz-Club.ro
Stickere Matiz-Club.ro
Calendare Matiz-Club.ro

Re: Forum Matiz-Club.ro

#157
Mai bine făceai grupul adminilor cu roșu, așa cum era la început iar grupul membrilor MatizClub cu albastru. Părerea mea.
Matizel și Albăstrica

Save water. Drink beer!

Re: Forum Matiz-Club.ro

#159
O mica sugestie pentru foum.Ps nu aruncati cu borcanu in mine.:D un mic cheat nu se poate face pe forum? Gen cum este pe facebook? Care sunt online sa putem conversa mai usor?

Re: Forum Matiz-Club.ro

#162
Uzu, nu cred ca este buna idea. Chatul de obicei, pe un site, este plin de tampiti care spam-eaza sau lasa cine stie ce mesaje injurioase. Cel putin asa am vazut pe alte siteuri. Corectati-ma daca nu este corect.

Re: Forum Matiz-Club.ro

#163
Trak-X scrie:Uzu, nu cred ca este buna idea. Chatul de obicei, pe un site, este plin de tampiti care spam-eaza sau lasa cine stie ce mesaje injurioase. Cel putin asa am vazut pe alte siteuri. Corectati-ma daca nu este corect.
Un chat disponibil doar pentru membrii MatizClub ar rezolva probabil problema asta.

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator

cron