Re: Forum Matiz-Club.ro

#108
Foarte bună treabă, mult înainte.
Apropo de eroarea respectivă, parcă-i un făcut, până atunci când am postat îmi apărea în fiecare zi dar de atunci n-a mai apărut.
DRS 2 IMPRESS

Re: Forum Matiz-Club.ro

#111
Kin scrie:Apropo de eroarea respectivă, parcă-i un făcut, până atunci când am postat îmi apărea în fiecare zi dar de atunci n-a mai apărut.
Nu stii ca asa se intampla de fel? Cand ai nevoie nu se intampla, dar cand te grabesti apar toate? :)
CZR scrie:Am si eu o sugestie. Putem face in asa fel incat vizitatorii sa nu vada topicurile cu masinile membrilor, ci doar utilizatorii inregistrati?
Nu voi face asta si am sa iti spun si de ce: in momentul cand ai un forum din start cenzurat, google-ul nu te va mai indexa ok si va putea sterge absolut toate inregistrarile anterioare la cautari. Asta fiind una, a doua consta in ideea ca niciun forum monomarca romanesc nu este "cenzurat" in felul asta.
Trak-X scrie:Si sa facem in asa fel incat sa avem si numerele de inmatriculare la profil in dreptul postului? :D
Nici cu ideea asta nu sunt de acord. Numarul de inmatriculare este optional, nu oblig pe nimeni sa posteze topic cu numarul sau inmatriculare si nici nu recomand sa o faca. De altfel cei care isi editeaza fotografiile si isi sterg numarul de inmatriculare din foto nu vor fi sanctionati sau avertizati din acest motiv. Numarul de inmatriculare (din punctul meu de vedere) este ca numarul de telefon: vrei sa il dai cuiva, il dai...

Cu un numar de inmatriculare si cu o pila acolo unde trebuie, se poate afla tot despre tine. In momentul de fata nu traim intr-o tara civilizata cu un sistem politienesc 100% cinstit si chiar nu vreau sa cauzam diverse probleme altor membri.
Regulament forum Matiz-Club.ro
Stickere Matiz-Club.ro
Calendare Matiz-Club.ro

Re: Forum Matiz-Club.ro

#116
Super, înseamnă că m-am sincronizat perfect cu întrebarea!

Dar la Gtop zice că site-ul nu e încă activat.
DRS 2 IMPRESS

Re: Forum Matiz-Club.ro

#118
Oricum am impresia că WTA-ul e cel mai important. Și bineînțeles, bănuiesc că ai implementat și Google Analytics.
DRS 2 IMPRESS

Re: Forum Matiz-Club.ro

#120
Bun asa. E bine de stiut cam ce trafic avem.

Mustang, o imagine cu logoul se poate? O schita ceva? Sa ne facem o idee. Din pacate am plecat ieri dupa amiaza si am ajuns azi dimineata inapoi asa ca nu stiu exact ce s-a discutat ieri, decat ce am vorbit cu Florin azi.

LE: Hehe.. alta modificare. Avem diferite ranguri acum prezente in dreptul postului fiecaruia. Foarte tare Mustang. Congrats.

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator

cron