Aceasta sectiune este dedicata prezentarilor de masini (fie ele stock sau modificate), iar pozele sunt obligatorii - neatasarea unei fotografii la maxim 3 zile de la postarea topicului de prezentare are ca efect stergerea acestuia. Incepand cu 20.11.2014, publicarea numarului de inmatriculare NU este obligatoriu la deschiderea unui topic nou de prezentare, asadar puteti denumi topicul cum doriti.

Discutiile legate de consum, probleme tehnice, service-uri, nemultumiri, etc, vor fi postate la sectiunile dedicate.

Re: B 34 RAB

#17
Salut
dupa cum am promis atasez cateva poze cu scaunele mele.
Multumesc.
Fişiere ataşate
Photo0023.jpg
Photo0024.jpg
nu am modificat sinele de la vechile scaune.
doar le-am atasat.
Photo0025.jpg
Sunt putin tavalite dar incerc sa le refac la un tapiter.
Photo0026.jpg
Cam atat.

Re: B 34 RAB

#19
Nu am cunostinta. Dar daca esti din bucuresti la chirigiu aproape de piata de flori sunt 3-4 service-uri de tapitarie unu langa altu ai putea da o fuga sa te interesezi
B-60-TYZ

B 34 RAB

#23
Astazi am inceput operatiunea schimbatul jantelor.
Cateva poze docamdata.
Nu am reusit sa o vad schimbata ca am plecat la job dar maine revin cu poze.
Mersi
Fişiere ataşate
Photo0037.jpg
Amortizoarele scurtate si intarite si arcurie sport ta-technix plus reglajele.

B 34 RAB

#28
Multumesc.
Dar jantele astea nu sunt pentru Bucurestiul nostru drag.
Astazi am fost pana la serviciu cu ea si deja mi-am blestemat zilele.
Mi-e teama ca am sa sparg jantele astea.
Nu stiu ce sa fac dar daca le stric o sa-mi para rau.

Re: B 34 RAB

#30
Nu neapărat jantele ci mai degrabă cauciucurile plus arcurile sunt de vina, la modul cum arata masina ta acum e mai mult de show. Ca aspect tot respectul pentru cum arata dar nu e este deloc practica pentru condus daca o folosesti zilnic in configuratia asta. Si schimba-i semnalele din bara cu unele transparente :)

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 16 vizitatori

cron