Pitesti

#1
11 Matizuri de Bucuresti plecate spre Pitesti, 16 plimbate prin Pitesti...
Am avut asa:
- drum fumos si organizat spre Pitesti
- poze multe (dintre care m-am apucat sa aleg cateva mai bun)
- primire frumoasa a baietilor din Pitesti
- o parada de Matizuri cum nu cred c-a vazut Romania pana acum
- peripetii pentru o parte din noi :P
- un drum retur, pe negura, format din 8 Matizuri :)
- din punctul meu de vedere, o zi frumoasa pentru destindere si eliberare de stres cotidian.

Eu zic ca a iesit ceva beton si speram sa repetam figura in viitorul apropiat...

Luati 2-3 poze, pana sunt gata restul. :)
Regulament forum Matiz-Club.ro
Stickere Matiz-Club.ro
Calendare Matiz-Club.ro
Fişiere ataşate
IMG_3337.JPG
IMG_3351.JPG
IMG_3352.JPG
IMG_3363.JPG
IMG_3364.JPG
IMG_3381.JPG
IMG_3391.JPG
IMG_3403.JPG
IMG_3424.JPG
IMG_3545.JPG
IMG_3550.JPG
IMG_3551.JPG

Re: Intalnire Pitesti

#6
Mda, nasol. Lasa, mai bine stai acasa, e mult mai important.

Asa cum s-a discutat si pe forum, in data de 17 mai, va avea loc o deplasare la Pitesti, pentru a ne intalni cu colegii de acolo, plus cei din zonele apropiate. Plecarea din Bucuresti se va face la ora 12:30-13:00 din parcarea Praktiker Militari (Bd Iuliu Maniu, 2 km inainte de iesirea pe Autostrada). Se poate continua lista deja inceputa. Pot participa fara nici o problema si colegii care nu mai detin Matizuri si vor sa vina. Chiar si colegii care nu mai au masini pot veni, sigur se va gasi un loc pentru fiecare in masinile prezente. Asadar, doritorii sunt asteptati la data si ora stabilite. O seara buna sa aveti.
"Educația este ca erecția. Dacă o ai se vede."
Fişiere ataşate
DSC_0611.jpg

Re: Pitesti

#9
Pai si mai puteai sa pui si 1-2 poze cu noi (bine, cu voi, ca eu nu apar in poze). Chiar acolo, la turnuri, v-am facut 1-2 poze :)
"Educația este ca erecția. Dacă o ai se vede."

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator