Bucuresti

#1
EDIT MUSTANG - incepand cu data de 1 iunie 2015, intalnirile in Bucuresti vor fi in felul urmator.

Sezon vara:
- ora intalnire: 20.00
- locatie: parcari secundare din spatele Tribunalului Sectorului 2 - Str. Sfanta Vineri, nr. 36 - (punct de reper vis-a-vis de Biblioteca Nationala)
tribunal_sect2_buc_map.PNG
Sezon iarna si cazuri de vreme urata (chiar si pe timp de vara):
- ora intalnire: 18.00 (iarna) 20:00 (vara cu vreme ploioasa)
- locatie: parcare subterana Kaufland Mihai Bravu (zona Dristor)
kaufland_mihai_bravu.PNG
Cand se trece la intalnirile in sezonul de iarna / vara? In prima sambata dupa ce orele de vara / iarna intra in vigoare in Romania.
Tot in perioada cand se schimba locatia si ora, se va face modificarea acestui topic si se va da un anunt.

---- 2012 > zi curenta ----
cateva poze de la prima intalnire MatizClub pe 2012 :D
Scuze de calitate dar sunt facute cu telefonu :)

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine


si un matiz mai mare :))))

Imagine
Nu accelera mai mult decat ingerul tau poate zbura...

Re: Intalniri Bucuresti

#3
Si acum, o comparatie intre ce se intampla acum si ce era inainte. Nu vreau sa jignesc pe nimeni, doar mai adaug niste amintiri placute, nu stiu cati mai detineti aceste fotografii:

Imagine



Imagine



Imagine
"Educația este ca erecția. Dacă o ai se vede."

Re: Intalniri Bucuresti

#4
Hai sa fie cu "de toate"

Cam asta a iesit, bine ca am fost 9. Daca mai venea si Andrei si CBB-ul, ne faceam 11. Nu putem decat sa speram ca daca da un pic caldura, ne adunam mai multi.


Imagine



Asta dati click pe ea ca imi da de cap cu resize-ul.
-------------------------------------------------------------------------------------------


Imagine



Imagine



P.S. Am facut vreo 5-6 fotografii, nu are rost sa le uploadez pe toate, sunt cam la fel toate. Si normal, noii veniti, au primit un mic botez, o afisare pe site, separat de grup. Ma refer de botez in foto, ca botezul adevarat l-a primit Mustangu, si-a dat cu crema de 55 de grade pe maini :D
"Educația este ca erecția. Dacă o ai se vede."

Re: Intalniri Bucuresti

#5
Pozele de la intalnirea din 28 aprilie 2012. Le-am zis "poze" pentru ca nu se ridica la standard-ul de fotografii. Cunoscatorii stiu de ce.

Imagine


Imagine


Imagine


Imagine


Imagine


Imagine


Imagine


Imagine


Imagine


Imagine


Imagine



Si normal ca a mea masina a iesit incetosata. N-ar fi prima data cand mi se intampla. Le uram bun venit celor noi veniti (aici ii putem include oare si pe UZU si pe blondul ?)
"Educația este ca erecția. Dacă o ai se vede."

Re: Intalniri Bucuresti

#6
Poze de la intalnirea de sambata :)
Cu toate ca vremea nu a fost favorabila am reusit sa ne strangem 11 matizisti in rond la Maior Coravu, de unde am plecat spre parcarea subterana din Auchan Titan unde a ajuns si dxr.
Cred ca in zilele in care vremea este nefavorabila asa ar trebui sa facem... Ne strangem pana la 20:15 in rond si dupa plecam in coloana pana la Auchan :)

Imagine


Imagine


Imagine


Imagine


Imagine


Imagine


Imagine


Imagine


Imagine


Imagine


Imagine


Imagine


Imagine
Nu accelera mai mult decat ingerul tau poate zbura...

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator

cron