Propunere locatie

Bicaz
Voturi totale: 16 (52%)
Slanic Moldova
Voturi totale: 5 (16%)
Navodari
Voturi totale: 9 (29%)
Gura Portitei
Voturi totale: 1 (3%)
Voturi totale: 31

Re: Intalnire nationala 2014

#16
horytkd scrie:sigur a votat si UZU, exista 1 vot la gura portitei.. :)) nu mai spuneti unde votati sa nu iasa discutii :)

oricum.. vad ca cele mai multe voturi momentan sunt la bicaz, daca iese si ramane bicaz-ul probabil vor veni cei ce au votat, iar restul vor sta suparati acasa ca nu a iesit ce au vrut ei..
Eu sunt pt gura portitei :)))

Re: Intalnire nationala 2014

#17
8+3+5+1=17..Asta e realitatea....scadem cei care nu sunt de acord cu locatia sau nu pot ajunge si pe cei ce se razgandesc si uite asa ajungem tot la 7-8...

Nu aveti tupeu sa ma contraziceti...sa imi zica mie in fata ala care nu crede asa!

"MC 2014 Intalnire Nationala live nu pe FB"
B 75C B B
E - 2003

Re: Intalnire nationala 2014

#18
Adrian C B B scrie:8+3+5+1=17..Asta e realitatea....scadem cei care nu sunt de acord cu locatia sau nu pot ajunge si pe cei ce se razgandesc si uite asa ajungem tot la 7-8...

Nu aveti tupeu sa ma contraziceti...sa imi zica mie in fata ala care nu crede asa!

"MC 2014 Intalnire Nationala live nu pe FB"
Eu te contrazic :lol: pt ca voi merge si in alta locatie fata de ce am votat :P

Re: Intalnire nationala 2014

#20
Cu totii cunoastem simtul umorului lucrat la sala al lui Mailander... Se simte ironia fina :))) de unde si vorba "azi in Timisoara, maine in toata tara".

Propun sa nu ii mai criticam iar si iar si iar pe cei care invoca AN DE AN aceleasi scuze penibile. Cei care au venit anul trecut prima oara nu au patit nimic si ce credeti..au anuntat ca vin si anul asta....deodata au disparut toti "pasionati" de pe forum.

Stiu ca sunt si persoane care au alte prioritati sau chiar nu pot...aceia sunt ocoliti de aceste fraze.
B 75C B B
E - 2003

Re: Intalnire nationala 2014

#21
Clar previziunea lui Adi este realista:(...nu cred ca locatia este o problema pentru cei care isi doresc o iesire cu buburuzele si baietii de la club.Din partea mea a venit o simpla idee pentru locatie,adevarat ca iubesc marea in orice anotimp al anului,dar asta nu inseamna ca nu merg in alta locatie...stiti si din anii trecuti ca locatia nu este o problema pentru mine...momentan nu pot spune sigur pana cand nu stabiliti data,datorita evenimentelor in care sunt bagata cu Barblade(multi stiti despre ce este vorba)...sper sa pot ajunge la intalnire si anul acesta,vin cu mare drag,oricare ar fii locatia aleasa ;)
De ce sa bei si sa conduci,cand poti sa fumezi si sa zbori...

Re: Intalnire nationala 2014

#23
Se pare ca destinatia de anul acesta va fi Bicaz....urmeaza sa stabilim perioada (weekendul) in care o sa aiba loc.
Asteptam variante sau bagam tot vot?
B 75C B B
E - 2003

Re: Intalnire nationala 2014

#24
Dragi colegi matizari,
Asa cum s-a stabilit in urma voturilor voastre, Intalnirea Nationala de anul acesta va avea loc la Bicaz, (Piatra Neamt) in perioada 29-31 august. Avand in vedere timpul ramas, trebuie sa ne decidem asupra locatiei exacte (localitate cazare, pensiune) si pana la sfarsitul lunii iulie sa strangem banii de avans. Pare destul timp, dar cei care au fost implicati in trecut stiu ce inseamna. Asadar, sa speram ca ne vom strange cat mai multi ( sa evitam scuzele penibile pentru neparticipare ) si sa aratm ca suntem un club auto, un grup. De reamintit ca in stabilirea locatiei s-a tinut cont de numarul mare de membrii din aceasta zona a tarii ( Iasi, Galati). In acest an nu o sa mai existe o mie de liste cu participantii, pentru ca sigur inca sunt persoane care nu stiu exact daca pot sa vina. Tocmai de aceea, la data termenului limita, adica 31 iulie se va intocmi un tabel cu cine merge sigur, numarul de persoane si automat se va calcula si suma de avans. Hai ca putem sa facem ceva frumos!
B 75C B B
E - 2003

Re: Intalnire nationala 2014

#29
Frate, hai sa vedem la cabana aia de mai sus ce se intampla, initial trebuie sa stim cati vom merge in acea perioada, ca sa stim sa discutam cu omul. Hai sa facem o mica lista sigura, pentru a sti care mergem.
"Educația este ca erecția. Dacă o ai se vede."

Re: Intalnire nationala 2014

#30
Pai hai sa facem lista sa stim cam pentru cate camere discutam...

1.Adrian CBB - 2 persoane
2.AG-82-DRM - 2 persoane
Ultima oară modificat 25 Iun 2014, 08:37 de către Adrian C B B, modificat 1 dată în total.
B 75C B B
E - 2003

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori

cron